Uroda

Odszkodowanie zdrowotne

Off 18
Odszkodowanie zdrowotne
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Odszkodowanie zdrowotne (10)Gdy dojdzie do wpadu często istnieje możliwość aby starać się o odszkodowanie. Kiedy dojdzie do wypadku w miejscu pracy, pracownikowi należy się odszkodowanie zdrowotne. Przysługuje ono również osobom które ucierpiały na przykład w wyniku nieodśnieżonego i oblodzonego chodnika przy posesji, które doznały uszczerbku na zdrowiu w miejscu publicznym, międzi innymi galerii handlowej, ośrodku zdrowia, oraz różnych instytucjach publicznych. Wtedy o odszkodowanie trzeba ubiegać się od dyrektora lub właściciela placówki. Odszkodowanie należy się każdemu zarejestrowanemu i ubezpieczonemu pracownikowi, który doznał urazu.  Wysokość kwoty odszkodowania zależy od wielkości urazu, czasu rekonwalescencji oraz rehabilitacji. Często przed wypłatą odszkodowania należy przystąpić do komisji lekarskiej. Aby dostać dodatkowe odszkodowanie w w przypadku nieszczęśliwego wypadku warto opłacać składki dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Istnieje wiele firm, które oferują wypłatę ubezpieczenia w przypadku choroby lub pobytu w szpitalu.

Pozostałe artykuły o medycynie:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy będąc w stolicy odwiedziłeś/aś kiedyś centrum medycyny estetycznej?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy:

  • Zdrowie i natura

    Zdrowie jest rzeczą, która wymaga od człowieka dużej uwagi. Dobra kondycja daje pełnię energii do wszelakich działań, ma też niebagatelny wpływ na samopoczucie. Jednak gdy zdarzy się podupaść na zdrowiu, wówczas z pomocą przychodzi medycyna. Jej zadaniem jest pomoc w likwidacji wszystkich nieprzyjemnych rzeczy, która zakłócają działanie ciała. Najczęściej odbywa się to za pomocą leków….

  • Owoce

    Nasi rodzice często powtarzali nam w dzieciństwie, że owoce to „samo zdrowie” i że dzięki częstemu ich spożywaniu mamy szansę zapewnić swojemu ciału dobre funkcjonowanie przez lata. Witaminy, które dzięki owocom wprowadzamy do naszych organizmów, regulują zachodzące w nich procesy i pozwalają nam prawidłowo egzystować. Co więcej substancje, które zawierają, wchłaniają się znacznie lepiej niż…

Kategorie