Farmacja

Domowe sposoby leczenia przeziębienia

Off 177
Domowe sposoby leczenia przeziębienia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (24)Nie każdy lubi chodzić do lekarza z każdą możliwą drobnostką i jak wiadomo nie jest to konieczne. Pierwsze oznaki przeziębienia, można skutecznie leczyć domowymi sposobami. Medycyna naturalna często wystarczy, aby pozbyć się uciążliwego przeziębienia.
Jednym z najstarszych i najlepszych sposobów walki z przeziębieniem jest gorąca herbata z cytryną lub miodem. Zarówno cytryna jak i miód zawierają duże ilości witaminy C, co jest bardzo ważne w walce z przeziębieniem.
Dobrym sposobem jest syrop z czosnku lub cebuli. Jak wiadomo, nie smakuje on najlepiej ale warto się poświęcić. Zdrowie jest najważniejsze.
Ważne jest również aby nie wychodzić z domu. W ten sposób można uchronić się przed doziębieniem. Warto spędzić wtedy około trzech dni w łóżku.
Inna ważna kwestia, to przyjmowanie dużej ilości napojów. Nawilża to gardło i sprawia, tym samym, że przestaje ono boleć.
Jest również wiele leków bez recepty, w które można się zaopatrzyć. Wystarczy wybrać się do apteki. Jeżeli po upływie około trzech dni, nie widać żadnej poprawy, wtedy należy udać się do lekarza.

Pozostałe artykuły o medycynie:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy będąc w stolicy odwiedziłeś/aś kiedyś centrum medycyny estetycznej?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy:

  • Wady powiększania biustu

    W dzisiejszych czasach, każda kobieta chce wyglądać jak najlepiej i eksponować swoją kobiecość. Coraz bardziej popularną metodą na podbudowanie poczucia własnej wartości jako kobieta, stało się powiększanie biustu. Jak wiadomo medycyna estetyczna, jest o wiele bardziej popularna za granicą niż w Polsce, jednak również tutaj coraz częściej kobiety decydują się na taki zabieg. Tylko czy…

  • Ajmalina

    Ajmalina należąca do zespołu alkalodiów rauwolfii stosowana jest-w zaburzeniach rytmu serca. Guanetydyna (Guanethidine, Guanethidin, Ismelin) silnie i długotrwale obniża tętnicze ciśnienie krwi. Mechanizm działania jest trójfazowy. W pierwszej fazie dochodzi do zmian fizykochemicznych błon ziarnistości presynaptycznych, które utrudniają uwalnianie NA z ziarnistości. Drugą fazę można określić jako rezerpinopodobną — dochodzi w niej do szybkiego uwalniania…

Kategorie