Farmacja, Flegamina, Terapia cranio sacralna

Domowe sposoby leczenia przeziębienia

Off 180
Domowe sposoby leczenia przeziębienia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (24)Nie każdy lubi chodzić do lekarza z każdą możliwą drobnostką i jak wiadomo nie jest to konieczne. Pierwsze oznaki przeziębienia, można skutecznie leczyć domowymi sposobami. Medycyna naturalna często wystarczy, aby pozbyć się uciążliwego przeziębienia.
Jednym z najstarszych i najlepszych sposobów walki z przeziębieniem jest gorąca herbata z cytryną lub miodem. Zarówno cytryna jak i miód zawierają duże ilości witaminy C, co jest bardzo ważne w walce z przeziębieniem.
Dobrym sposobem jest syrop z czosnku lub cebuli. Jak wiadomo, nie smakuje on najlepiej ale warto się poświęcić. Zdrowie jest najważniejsze.
Ważne jest również aby nie wychodzić z domu. W ten sposób można uchronić się przed doziębieniem. Warto spędzić wtedy około trzech dni w łóżku.
Inna ważna kwestia, to przyjmowanie dużej ilości napojów. Nawilża to gardło i sprawia, tym samym, że przestaje ono boleć.
Jest również wiele leków bez recepty, w które można się zaopatrzyć. Wystarczy wybrać się do apteki. Jeżeli po upływie około trzech dni, nie widać żadnej poprawy, wtedy należy udać się do lekarza.

Pozostałe artykuły o medycynie:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy będąc w stolicy odwiedziłeś/aś kiedyś centrum medycyny estetycznej?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy:

  • Niebezpieczne pieprzyki

    Niektóre znamiona barwnikowe, czyli pieprzyki występujące na ciele mają tendencję do zmieniania się w groźne nowotwory. U kobiet najgroźniejsze zmiany są rozpoznawalne zwykle na nogach (najczęściej na łydkach)a u mężczyzn na ramionach i plecach, ale właściwie nie ma na to reguły i choroba może rozwinąć się zarówno ze znamienia na twarzy jak i na przykład…

  • Medycyna estetyczna Warszawa

    Piękno spod noża Coraz więcej osób chce poprawić urodę. Zabiegi estetyczne przestały być domeną modelek: obecnie każdy może skorygować to, co uważa za niedoskonałe. W wyszukiwarkach hasło „medycyna estetyczna warszawa” zajmuje kluczową pozycję, a liczba wyników sięga tysięcy. To oznacza, jak wielkie jest zapotrzebowanie na tę dziedzinę medycyny. Powstała ona niejako „obok” medycyny rekonstrukcyjnej, pozwalającej…

Kategorie