Farmacja, Flegamina, Terapia cranio sacralna

Domowe sposoby leczenia przeziębienia

Off 178
Domowe sposoby leczenia przeziębienia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (24)Nie każdy lubi chodzić do lekarza z każdą możliwą drobnostką i jak wiadomo nie jest to konieczne. Pierwsze oznaki przeziębienia, można skutecznie leczyć domowymi sposobami. Medycyna naturalna często wystarczy, aby pozbyć się uciążliwego przeziębienia.
Jednym z najstarszych i najlepszych sposobów walki z przeziębieniem jest gorąca herbata z cytryną lub miodem. Zarówno cytryna jak i miód zawierają duże ilości witaminy C, co jest bardzo ważne w walce z przeziębieniem.
Dobrym sposobem jest syrop z czosnku lub cebuli. Jak wiadomo, nie smakuje on najlepiej ale warto się poświęcić. Zdrowie jest najważniejsze.
Ważne jest również aby nie wychodzić z domu. W ten sposób można uchronić się przed doziębieniem. Warto spędzić wtedy około trzech dni w łóżku.
Inna ważna kwestia, to przyjmowanie dużej ilości napojów. Nawilża to gardło i sprawia, tym samym, że przestaje ono boleć.
Jest również wiele leków bez recepty, w które można się zaopatrzyć. Wystarczy wybrać się do apteki. Jeżeli po upływie około trzech dni, nie widać żadnej poprawy, wtedy należy udać się do lekarza.

Pozostałe artykuły o medycynie:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy będąc w stolicy odwiedziłeś/aś kiedyś centrum medycyny estetycznej?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy:

  • Wpływ fast foodów na zdrowie

    Obecnie powstaje coraz więcej barów i restauracji, które oferują nam szybkie oraz gotowe produkty spożywcze. Niestety, wiele osób korzysta z takiego rozwiązania. W końcu taki fast food może spokojnie zastąpić nam cały obiad. Jednak rzeczywistość jest bardzo brutalna. Fast foody bardzo niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie i mogą przyczynić się do powstania nadwagi oraz wielu,…

  • Toksoplazmoza

    Ta choroba przenoszona jest przez pasożyty i zwykle kojarzona jest z kotami. Jest w tym sporo racji, ale przez zabawę z kotami czy głaskanie ich nie jest niebezpieczne. Niebezpieczne są tylko ich odchody, a więc można zarazić się nie zachowując odpowiedniej higieny sprzątając kocią kuwetę czy na przykład sadząc kwiaty w ziemi, w której są…

Kategorie