Uroda

Depilacja laserowa – Bydgoszcz

Off 200
Depilacja laserowa – Bydgoszcz
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

depilacja laserowa (2)Zalety i przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej
Trudno chyba znaleźć kobietę, która nie chciałaby na zawsze usunąć nieestetycznego owłosienia na ciele. Włoski na nogach, pod pachami  wyglądają szczególnie nieestetycznie na plaży czy na basenie, gdzie za sprawą skąpego odzienia widać wszystkie wskazane partie ciała. Dlatego też spora rzesza pań decyduje się na zabieg jakim jest depilacja laserowa. Za pomocą wiązek lasera usuwane są włosy razem z cebulka. Uzyskany efekt jest bardzo zadowalający i pożądany nie tylko przez większość pań, ale także niektórych mężczyzn. Niestety aby uzyskany efekt mógł spełnić oczekiwania osoby, która zdecydowała się na zabieg włosy, które mają zostać usunięte muszą być ciemne i dosyć grube, w przeciwnym razie wykonywanie depilacji laserowej nie ma sensu. Istotną informacją jest, że zabiegowi nie mogą poddawać się kobiety w ciąży, te które niedawno opalały się w solarium, a także osoby mające choroby skóry. Na szczęście zanim kosmetyczka wykona zabieg zostają przeprowadzone konsultacje w związku z czym nie należy się obawiać, że mimo przeciwwskazań, o których klientka nie wiedziała depilacja i tak zostanie wykonana.

Pozostałe artykuły o medycynie:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy będąc w stolicy odwiedziłeś/aś kiedyś centrum medycyny estetycznej?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy:

  • Odpoczynek

    Wpływ, jaki odpoczynek wywiera na nasze zdrowie i samopoczucie, nadal wydaje się być niedoceniany, mimo że został potwierdzony w ogromnej ilości badań. Medycyna szuka efektywnych sposobów radzenia sobie ze zmęczeniem nie od wczoraj, jednak jak się okazuje recepta jest bajecznie prosta, choć zarazem potwornie trudna do wcielenia we współczesnym świecie. Po pierwsze – odpoczywać należy…

  • Zmiany na powiekach

    Czasami na skórze powiek pojawiają się zmiany; niektóre zmiany poprzedzone są bólem, pieczeniem lub swędzeniem, ale niektóre powstają niespostrzeżenie. I tak bardzo częsta zmiana nazywana popularnie jęczmieniem tworzy się w ciągu 4-5 dni i jest swędząca, piekąca i boląca. Spowodowana jest infekcją bakteryjną (bakterie z rodziny gronkowców), która ma miejsce w tak zwanych tarczkach powiekowych….

Kategorie